LEAN sistema

LEAN – tai efektyvi organizacijos gamybos sistema ir filosofija. Ši sistema skatina organizacijas koncentruotis į švaistymo pašalinimą, įmonės vidinės kultūros gerinimą, darbuotojų gerovę ir įsitraukimą.  LEAN įdiegimui reikalingas visų trijų grandžių – aukščiausios vadovybės, vidurinės ir žemutinės grandies įsitraukimas. Įsidiegusi ir prižiūrėdama LEAN, įmonė pasieks penkis pagrindinius gamybos tikslus:

LEAN

LEAN PRINCIPAI:

 1. Vertė. Padėsime Jums apibrėžti vertę, žvelgiant iš kliento perspektyvos. Vertė, ar vertę kurianti veikla – tai bet kuri veikla, transformuojanti produktą ar paslaugą taip, kad būtų patenkinti kliento poreikiai. Savo ruožtu pridėtinės vertės nekurianti veikla – bet kuri veikla, atimanti laiko ar padidinanti išlaidas, nepridėdama vertės klientui.
 2. Vertės srautas. Padėsime suvokti procesus ir pašalinti visas kliūtis, kurios neprideda vertės. Identifikavus vertės srautus (naudojant vertės srauto žemėlapį) beveik visada pamatoma daug švaistymo, pavyzdžiui, nereikalingų judesių.
 3. Tėkmė. Padėsime eliminuoti procesų trikdžius: peržvelgti procesus nuo pradžios iki pabaigos ir užtikrinti, kad procesų žingsniuose ar tarp jų nebūtų laukimo, prastovų ir švaistymo.
 4. Traukimas. Padėsime suplanuoti darbą pradėti tik tada, kai to reikia klientui. Gaminti tik tai, kas reikalinga ir kada reikalinga.
 5. Tobulinimas. Padėsime sistemingai tobulinti procesus, siekiant pagerinti efektyvumą, ciklo laiką, išlaidas ir kokybę. Tikslingai šalinti pagrindines blogos kokybės priežastis. Mūsų tikslas – kad Jūsų kompanijoje klaidų apskritai nebebūtų.

LEAN NAUDA:

 1. Sumažėja gamybos laikas;
 2. Pagerėja gaminių ir paslaugų kokybė;
 3. Išauga pelningumas;
 4. Sumažėja atsargos;
 5. Pagerėja konkurencinė pozicija rinkoje;
 6. Produktai ir paslaugos klientams pristatomi laiku;
 7. Pagerinami santykiai su tiekimo grandinės nariais.

KAINA:

Kaina priklauso nuo įmonės pageidaujamos paslaugos atlikimo būdo, išpildymo ir galutinės parengties.

Dėl paslaugų susisiekite:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefono numeris (būtina)

Jūsų veiklos sritis / Įmonės pavadinimas (būtina)

Jūsų žinutė

Reda Zakarė

Asociacijos „Visuomenės pažangos institutas“ vadovė Reda, visapusiškai išpildanti komandos lyderės vaidmenį, yra nuosekli naujų idėjų „generatorė“ ir komandos įkvėpėja.
Reda yra akredituota verslo konsultantė pardavimų ir derybų, rinkodaros, įmonės strategijos ir verslo planavimo, ES finansavimo paramos, produktų tobulinimo bei eksporto srityse. Optimizuoja veiklos procesus įmonėse ir diegia ISO vadybos sistemas. Verslininkų žodžiais, „Sudėtingų sistematinių problemų sprendimas tampa lengvai įgyvendinamas, kai kiekvienai situacijai Reda pritaiko realius pavyzdžius, remdamasi turtinga patirtimi.“
Empatijos ir užsispyrimo derinys, stiprūs laiko planavimo ir įtemptų situacijų suvaldymo įgūdžiai padeda Redai nuosekliai ir motyvuotai vadovauti komandai, kad būtų pasiekti užsibrėžti organizacijos tikslai.

Milda Červinskienė

Milda yra akredituota verslo konsultantė mokesčių, buhalterinės apskaitos, investicijų ir įmonių finansavimo srityse.
Turėdama įvairiapusiškos patirties finansų, buhalterijos sferoje, Milda yra profesionalė tiek srityse, susijusiose su apskaita, tiek ir su mokesčių sistema. Gebėdama visuomet plačiai bei pozityviai mąstyti ir priimti greitus, bet teisingus sprendimus, ji yra svarbi ir vertinga komandos narė. Pasižymėdama tokiomis savybėmis, kaip tikslumas, disciplina ir aukšta savitvarda, Milda įneša svarų indėlį mūsų ir partnerių organizacijų finansinių srautų planavimo bei įvairių projektų sėkmės labui.

Beatričė Bernotienė

Beatričė yra žmogus, galintis pasigirti didžiule gausa profesinių savybių, padedančių imantis kiekvieno naujo projekto ar veiklos. Ji kasdien rodo pavyzdį savo iniciatyvumu, atsidavimu turimai užduočiai ir gebėjimu žvelgti toli į priekį.
Beatričė yra akredituota verslo konsultantė, teikianti konsultacijas rinkodaros, pardavimų, projektų, dokumentų ir personalo valdymo, o taip pat ir eksporto temomis. Būdama koučingo specialiste, ji sugeba informaciją pateikti visiems suprantamu ir kiekvienam pritaikytu būdu.
Beatričė specializuojasi tarptautinių ISO standartų diegime, turi daug patirties įvairių renginių, veiklų organizavime.

Irena Kalinauskienė

Irena yra komunikacijos specialistė, besirūpinanti tiek vidiniais tarpusavio, tiek išoriniais, viešaisiais kompanijos ryšiais. Gebėdama drąsiai priimti įvairius iššūkius ir efektyviai su jais susidoroti, savo darbinėje veikloje Irena vadovaujasi tokiomis savybėmis, kaip kruopštumas, tikslumas ir gebėjimas greitai orientuotis nuolat kintančiose situacijose. Irena, per daugiau nei 10 profesinės veiklos metų įgijusi gausios bei vertingos patirties vadybos, administravimo bei svetingumo verslo srityse, šiandien teikia verslui konsultacijas įvairiomis veiklos kokybės gerinimo temomis.

Artūras Kostiuchinas

Artūras turi ilgametę vadovavimo ir darbų organizavimo patirtį tokiose srityse, kaip verslo planavimas, strategijos kūrimas, naujų produktų vystymas. Artūras jau septynerius metus specializuojasi LEAN sistemos diegime (5s, KANBAN, ANDON, PDCA, SMED, KAIZEN).
Specialistas yra atsidavęs komandai ir aktyviai siekiantis užsibrėžtų tikslų. Turėdamas tokias savybes, kaip komunikabilumas, punktualumas, atsakingumas, Artūras puikiai išmano įmonės veiklos procesų vadybą ir jų valdymą. Vienas iš Artūro projektų, kuriame jis buvo atsakingas už europinių lėšų pritraukimą LEAN metodų diegimo srityje, buvo apgintas dalyvaujant nepriklausomiems LEAN ekspertams, o tikslai buvo viršyti visos įmonės mastu.