Business Camp 3P

Reda Zakarė

Lektorė

17 metų pardavimų ir paslaugų formavimo patirtis. Diplomuota tarptautinio marketingo ir vadybos magistru. Privataus verslo investicijų, marketingo ir pardavimų konsultantė jau 8 metai. Komunikacija, viešieji ryšiai, socialinė ir verslo psichologija – mylimiausias „arkliukas“. Būdama aktyvi ir pilietiška savo patirtimi ir žiniomis dalinasi vesdama mokymus ir seminarus ne tik įmonėms, tačiau ir moksleiviams, studentams.

Šį kartą Reda siūlo nepraleisti progos jaunimui ir per vasarą „užaugti“ daugiau nei per visus metus.

Beatričė Bernotienė

Lektorė

18 metų karjeros planavimo patirtis, 14 metų projektų kūrimo, valdymo patirtis, verslo konsultantė, mokymų lektorė, įmonių valdymo ir administravimo magistrė.

Beatričė domisi lyderyste versle, koučingu, naujovėmis, Jonavos krašto radijuje “MES” veda pokalbių laidą “Popietės arbata su Beatriče”.

Beatričė jus “užkrės” noru tobulėti, siekti svajonių išsipildymo tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

2016 m. liepos 17 – 23 d.

Stovyklos programa

— —  – 07:30 Rytinė mankšta. Visi lauke

08:00 – 09:00 Pusryčiai

09:00 – 11:30 Verslumo teorija su simuliaciniais žaidimais. Užduočių paskirstymas

11:30 – 12:30 Rungtys

 

12:30 – 14:00 Pietūs

14:00 – 15:00 Tylos laikas.

15:00 – 17:00 Kūrybinės dirbtuvės grupėse.

17:00 – 18:00 Individualūs smegenų šturmo ir kūno mankštos pratimai.

 

18:00 – 19:30 Vakarienė

19:30 – 20:00 Paskutinysis pasiruošimas

20:00 – 21:00 Vakaro pasirodymai. Projektų pristatymas

 

Pertraukėlių metu 2 k. per dieną bus patiekiama arbata su užkandžiais.

Stovyklos vieta – spausti čia

Maitinimas


3 kartus per dieną, papildomai 2 kartus užkandžiai. Valgiaraštis sudarytas pagal subalansuotą natūralios mitybos planą atsižvelgiant į vegetarų, alergiškų jaunuolių mitybos poreikius.

Rekomendacijos


Atvykus į stovyklą būtina pateikti:

  • sveikatos pažymą;
  • du tėvų/globėjų pasirašytos sutarties egzempliorius (bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams).

Be šių dokumentų jaunimo tobulėjimo stovyklos organizatoriai neturi teisės leisti jaunuoliui dalyvauti užsiėmimuose.

Apranga ir avalynė

Pasiimkite patogius drabužius, avalynę, maudymosi kostiumėlį.

Medikamentai

Pasirūpinkite medikamentais, kurių gali prireikti. Supakuokite juos atskirai, kad galėtumėte paduoti stovyklos vadovui.

Investicija


Tik 165 Eur už 7 dienų (6 naktų) verslumo tobulinimo, savarankiškumo ir atsakomybės skatinimo programą.

Atliekant apmokėjimą paskirtyje nurodyti dalyvio vardą, pavardę.

Apmokėti iki 2016 m. birželio 30 d. į sąskaitą LT087300010123895490.

Informacija tėveliams ir dalyviams


Stovyklos metu draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus bei narkotines medžiagas.

Gerbiant stovyklos vadovų bei lektorių darbą, telefonais stovyklos dalyviams leidžiama naudotis tik pertraukų metu. Kitu metu dalyvių tėvai gali kontaktuoti su stovyklos vadovu tel.: 8 601 07135 arba 8 655 49169

Stovyklos organizatorius turi teisę šalinti stovyklos dalyvius iš jaunimo tobulėjimo stovyklos:

  • jei jaunuoliai vartoja alkoholinius gėrimus, narkotines medžiagas,
  • maudosi be vadovų leidimo vandens telkiniuose
  • be vadovų leidimo išeina už stovyklos teritorijos ribų

Registracija iki 2016 m. birželio 30 d.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Turite klausimų? Susisiekite tel. 8 601 07135, 8 655 49169 arba rašykite


Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefono numeris (būtina)

Jūsų veiklos sritis / Įmonės pavadinimas (būtina)

Jūsų žinutė

Reda Zakarauskaitė

Asociacijos „Visuomenės pažangos institutas“ vadovė Reda, visapusiškai išpildanti komandos lyderės vaidmenį, yra nuosekli naujų idėjų „generatorė“ ir komandos įkvėpėja.
Reda yra akredituota verslo konsultantė pardavimų ir derybų, rinkodaros, įmonės strategijos ir verslo planavimo, ES finansavimo paramos, produktų tobulinimo bei eksporto srityse. Optimizuoja veiklos procesus įmonėse ir diegia ISO vadybos sistemas. Verslininkų žodžiais, „Sudėtingų sistematinių problemų sprendimas tampa lengvai įgyvendinamas, kai kiekvienai situacijai Reda pritaiko realius pavyzdžius, remdamasi turtinga patirtimi.“
Empatijos ir užsispyrimo derinys, stiprūs laiko planavimo ir įtemptų situacijų suvaldymo įgūdžiai padeda Redai nuosekliai ir motyvuotai vadovauti komandai, kad būtų pasiekti užsibrėžti organizacijos tikslai.

Milda Červinskienė

Milda yra akredituota verslo konsultantė mokesčių, buhalterinės apskaitos, investicijų ir įmonių finansavimo srityse.
Turėdama įvairiapusiškos patirties finansų, buhalterijos sferoje, Milda yra profesionalė tiek srityse, susijusiose su apskaita, tiek ir su mokesčių sistema. Gebėdama visuomet plačiai bei pozityviai mąstyti ir priimti greitus, bet teisingus sprendimus, ji yra svarbi ir vertinga komandos narė. Pasižymėdama tokiomis savybėmis, kaip tikslumas, disciplina ir aukšta savitvarda, Milda įneša svarų indėlį mūsų ir partnerių organizacijų finansinių srautų planavimo bei įvairių projektų sėkmės labui.

Beatričė Bernotienė

Beatričė yra žmogus, galintis pasigirti didžiule gausa profesinių savybių, padedančių imantis kiekvieno naujo projekto ar veiklos. Ji kasdien rodo pavyzdį savo iniciatyvumu, atsidavimu turimai užduočiai ir gebėjimu žvelgti toli į priekį.
Beatričė yra akredituota verslo konsultantė, teikianti konsultacijas rinkodaros, pardavimų, projektų, dokumentų ir personalo valdymo, o taip pat ir eksporto temomis. Būdama koučingo specialiste, ji sugeba informaciją pateikti visiems suprantamu ir kiekvienam pritaikytu būdu.
Beatričė specializuojasi tarptautinių ISO standartų diegime, turi daug patirties įvairių renginių, veiklų organizavime.

Irena Kalinauskienė

Irena yra komunikacijos specialistė, besirūpinanti tiek vidiniais tarpusavio, tiek išoriniais, viešaisiais kompanijos ryšiais. Gebėdama drąsiai priimti įvairius iššūkius ir efektyviai su jais susidoroti, savo darbinėje veikloje Irena vadovaujasi tokiomis savybėmis, kaip kruopštumas, tikslumas ir gebėjimas greitai orientuotis nuolat kintančiose situacijose. Irena, per daugiau nei 10 profesinės veiklos metų įgijusi gausios bei vertingos patirties vadybos, administravimo bei svetingumo verslo srityse, šiandien teikia verslui konsultacijas įvairiomis veiklos kokybės gerinimo temomis.

Daiva Šimavičienė

Daiva yra aukštos kvalifikacijos kokybės, aplinkos apaugos ir darbuotojų saugos vadybos sistemų konsultantė, turinti daugiau nei 13 m. darbo su įmonėmis patirtį, įdiegusi ISO standartus daugiau nei 60 įmonių, dirbusi sertifikavimo auditore. Savo praktikoje specialistė taiko įvairias efektyvių vadybos teorijų žinias ir sukauptą gerąją patirtį, konsultuoja taip pat ir suvirinimo kokybės bei metalo konstrukcijų gamybos klausimais. Daiva savo praktikoje yra susidūrusi ir įgyvendinusi įvairios apimties ir svarbos projektus, vienas jų – vienerių metų trukmės procesas, autorizuojant įmonę pasaulinio masto koncerno „General Electric“ nuolatiniais subrangovais vėjo jėgainių komponentų gamyboje.

Artūras Kostiuchinas

Artūras turi ilgametę vadovavimo ir darbų organizavimo patirtį tokiose srityse, kaip verslo planavimas, strategijos kūrimas, naujų produktų vystymas. Artūras jau septynerius metus specializuojasi LEAN sistemos diegime (5s, KANBAN, ANDON, PDCA, SMED, KAIZEN).
Specialistas yra atsidavęs komandai ir aktyviai siekiantis užsibrėžtų tikslų. Turėdamas tokias savybes, kaip komunikabilumas, punktualumas, atsakingumas, Artūras puikiai išmano įmonės veiklos procesų vadybą ir jų valdymą. Vienas iš Artūro projektų, kuriame jis buvo atsakingas už europinių lėšų pritraukimą LEAN metodų diegimo srityje, buvo apgintas dalyvaujant nepriklausomiems LEAN ekspertams, o tikslai buvo viršyti visos įmonės mastu.

Neringa Lenčiauskaitė

Neringos aistra - švietimas plačiąja prasme. Būdama projektų valdymo profesionale, besispecializuojanti jaunimo teisių stiprinime bei plėtroje, Neringa prisideda prie aktyvaus socialinių problemų sprendimo visame pasaulyje. Per aktyvią darbinę praktiką Neringa sukaupė reikšmingą Europos Sąjungos projektų teikimo, finansavimo, įgyvendinimo patirtį.
Taip pat turėdama daug tarptautinės patirties verslo, švietimo, sporto, rinkodaros ir komunikacijos srityse, specialistė save vadina socialiai aktyvia pasaulio piliete.
Neringa yra akredituota verslo konsultantė verslo planavimo, projektų ir personalo valdymo, verslo finansavimo klausimais.